Kontaktpersonar

Kommunen

Tenestetorget

Telefonnr.:

E-post: postmottak@odda.kommune.no

Kontortid: 09:00 – 15:00  

Skulane i Odda

Odda Barneskole

Telefonnr.: 

E-post: odda.barneskole@odda.kommune.no

Kontortid:07:00-14:00

Rektor Nina Førde Telefonnr.:975 58 455

E-post: nina.forde@odda.kommune.no

Les meir om Odda Barneskole her 

 

 Tyssedal Barneskole

Telefonnr merkantil: 468 45 917

E-post: tyssedal.barneskole@odda.kommune.no

Kontortid: 08:00 – 15:00

Rektor Anna Maria Kråkevik Telefonnr.:468 35 037

E-post: anna.maria.kraakevik@odda.kommune.no

Les meir om Tyssedal Barneskole her

 

Skare Barneskule

Telefonnr.: 975 58 473

E-post: erlend.n.bolstad@odda.kommune.no

Kontortid: 07:30-15:00

Rektor Erlend Nævdal Bolstad Telefonnr.:975 58 474

E-post: erlend.n.bolstad@odda.kommune.no

Les meir om Skare barneskule her

 

Røldal skule

Telefonnr merkantil: 468 93 263

E-post: trude.sandal@odda.kommune.no

Kontortid:07:30-15:00

Rektor Trude Sandal Telefonnr.:975 58 506

E-post: trude.sandal@odda.kommune.no

Les meir om Røldal skule her

 

Odda Ungdomsskole

Telefonnr.:

E-post: sven.o.brekke@odda.kommune.no

Kontortid: 07:30-15:00

Rektor Sven Olaf Brekke Telefonnr.:975 58 475

E-post: sven.o.brekke@odda.kommune.no

Les meir om Odda Ungdomsskole her

 

Odda Voksenopplæring

Telefonnr.:

E-post: jon.olav.stadheim@odda.kommune.no

Kontortid: 07:30-15:30

Rektor Jon Olav Stadheim Telefonnr.:975 58 480

E-post: jon.olav.stadheim@odda.kommune.no

Les meir om Odda Voksenopplæring her

Barnehagane i Odda

Eidesåsen barnehage

Telefonnr.:53 65 42 15

E-post: eidesasen.barneh@odda.kommune.no

Besøksadresse: Eidesåsen 154, Odda

Styrar Wenche Jordal

Les meir om Eidesåsen Barnehage her

Hestavoll Barnehage

Telefonnr.:53 65 42 33

E-post: hestavoll.barneh@odda.kommune.no

Besøksadresse: Opheimsgata 4a, Odda

Styrar Kari Aalvik Telefonnr.:975 58 693

Les meir om Hestavoll Barnehage her

 

Rabben Barnehage

Telefonnr.:53 65 42 71

E-post: rabben.barneh@odda.kommune.no

Besøksadresse: Rabben 1,Odda

Styrar Anne Grethe Solberg Telefonnr.:975 58 460

Les meir om  Rabben Barnehage her

 

Eitrheimsvågen barnehage

Telefonnr.:53 65 42 25

E-post: eitrheimsvaagen.barneh@odda.kommune.no

Besøksadresse: Eitrheim, Odda

Styrar Asle N. Lægreid Telefonnr.:975 58 490

Les meir om  Eitrheimsvågen Barnehage her

 

Skare Barnehage

Telefonnr.:53 65 42 40

E-post: skare.barnehage@odda.kommune.no

Besøksadresse: Skare 10,Skare

Styrar Kjersti Vårdal Telefonnr.:947 96 197

Les meir om  Skare Barnehage her

 

Tyssedal Barnehage

Telefonnr.:53 65 42 20

E-post: tyssedal.barneh@odda.kommune.no

Besøksadresse: Langåkerveien 1, Tyssedal

Styrar Kari Elisabeth Lund Telefonnr.:452 07 436

Les meir om  Tyssedal Barnehage her

 

Røldal Barnehage

Telefonnr.:53 65 42 05

E-post: roldal.barneh@odda.kommune.no

Besøksadresse: Runnane 4, Røldal

Virksomhetsleiar Trude Sandal Telefonnr.:480 60 761

Fagleg leiar Beate Seljestad Telefonnr.: 480 69 181

Les meir om  Røldal Barnehage her

Hardanger barnevern

Hardanger interkommunale barneverntjeneste: Eidfjord, Granvin, Jondal, Odda, Ullensvang og Ulvik

Hovedbesøksadresse: Torget 2-4, 5750 Odda. I samarbeidskommunane er besøksadressa på kommunehuset ved konsultasjon.

Postadresse: Opheimsgata 31, 5750 Odda

Merkantil/resepsjon: Tone Karlsen tlf.: 90 75 77 47

E-post: tone.karlsen@odda.kommune.no

Resepsjonen er ikkje bemanna på heiltid, og telefon vert sett til Tenestetorget om det ikkje er folk tilstade. Det kan vera lurt å senda ein e-post, då dei tilsette er mykje på reis i dei ulike kommunane. Dei ringjer tilbake når dei har høve.

Leiar og akuttberedskap:

Elin Rullestad Fossåen tlf.: 97 55 85 10

E-post: elin.fossaaen@odda.kommune.no

Nestleiar og akuttberedskap:

Terje Solvi tlf: 97 55 85 11

E-post: terje.solvi@odda.kommune.no

Team melding/utreiing:

Einar Berge tlf.:  97 55 85 56

E-post: einar.berge@odda.kommune.no

Hildegunn Birkeland tlf.: 97 55 86 80

E-post: hildegunn.birkeland@odda.kommune.no

Kari Reisæter tlf.: 97 55 86 64

E-post: kari.reisaeter@odda.kommune.no  

Team tiltak/oppfølging:

Kirsti Haara tlf. 97 55 86 57

E-post: kirsti.haara@odda.kommune.no  

Elisabeth Fjellheim tlf.: 97 55 86 60

E-post: elisabeth.fjellheim@odda.kommune.no

Linda Lauritsen tlf.: 97 55 86 63

E-post: linda.lauritsen@odda.kommune.no

Renate T. Lauritsen tlf.: 97 55 85 57

E-post: renate.t.lauritsen@odda.kommune.no

Nicola Schad tlf.: 97 55 86 68

E-post: nicola.schad@odda.kommune.no

I permisjon: Catharina Pedersen tlf.: 97 55 86 65 mail: catharina.pedersen@odda.kommune.no  

 

Familieterapeutar:

Anita Draugsvoll tlf.: 97 55 86 71

E-post: anita.draugsvoll@odda.kommune.no

Kari-Anne Kvestad Kråkevik tlf.: 97 55 86 61

E-post: kari-anne.kraakevik@odda.kommune.no

Helsestasjon

Fagleiar:

Inger Lise Haukaas Telefonnr.: 975 58 564

E-post: inger.l.haukaas@odda.kommune.no

Besøksadresse: Smelteverket 57, 5750 Odda

Kontaktoversikt Helsestasjon

Om du ikkje får svar på det aktuelle telefonnummeret, ring Odda helsestasjon på tlf. 97 55 84 36. Telefontiden er tysdag, onsdag og torsdag frå kl. 09.30-10.30 og 12.00-13.00.

 

Meir om Helsestasjon for ungdom

Besøksadresse: Smelteverket 57, 5750 Odda Hver onsdag kl. 14.30-16.45 på Helsestasjon i Odda. Uten timebestilling kan du her møte lege og helsesøster.

 

Les meir om Odda Helsestasjon her.  

PPT

Du finn oss i 3. etasje på Odda Rådhus

Adresse: Opheimsgata 31, 5750 ODDA

Merkantil/resepsjon: Vigdis Hansen 91 11 25 91

E-post: vigdis.hansen@odda.kommune.no

 

Fagleiar: Malena. S. Skaale Telefonnr.: 975 58 697

E-post: malena.skaale@odda.kommune.no

 

Kontortid: 09:00 – 15:30 eller kontakt oss direkte:

Borghild Grønsnes: 97 55 86 99

E-post: borghild.gronsnes@odda.kommune.no

Ann Kristin Eide: 48 19 61 93

E-post: ann.kristin.eide@odda.kommune.no

Gry Folkvord: 948 73 324

E-post: gry.folkvord@odda.kommune.no

Linn Berntsen: 97 55 86 54

E-post: linn.berntsen@odda.kommune.no

 

Les meir om PPT  

Logopedtjenesten

Fagleiar: Hanne N. Opedal
Telefonnr: 97 55 86 95
E-post: hanne.n.opedal@odda.kommune.no
Adresse: Opheimsgata 31, 5750 ODDA
Kontortid: 08:30 – 15:00

Logoped:Alexander Kristiansen

Telefonnr: 48274516
E-post: alexander.krisitansen@odda.kommune.no
Adresse: Opheimsgata 31, 5750 ODDA
Kontortid: 08:30 – 15:00

 

Kommunepsykolog

Psykologspesialist

Elin E. Børve tlf: 975 58 676

E-post: elin.borve@odda.kommune.no

 

Psykolog

Linn B. Nondal tlf. 975 58 654

E-post: linn.berntsen@odda.kommune.no    

SLT-koordinator

Morten Vevatne Telefonnr.: 975 58 405

E-post: morten.vevatne@odda.kommune.no

Adresse: Opheimsgata 31, 5750 Odda Kontortid:

Flykningetenesten

Flyktningetenesten i Odda har kontor ved sida av NAV på Sørfjorsenteret.

Kontoret er ope på måndag, tysdag og torsdag.

Ta kontakt på telefon eller E-post:

Hege Hansen Lillestraum Telefonnr: 975 58 689

E-post: hege.hansen.lillestraum@nav.no 

Vibeke Hagen Stenhjem Telefonnr: 975 58 450

E-post: vibeke.hagen.stenhjem@odda.kommune.no

 

 

 

Legevakt

116117

Tilbakemeldingar

Finn du feil eller manglar i rettleiaren, eller har du bare generelle tilbakemeldingar til oss, då kan du nytte skjemaet nedanfor.

Skriv inn ditt namn
Skriv inn di e-post adresse
Skriv di tilbakemelding i feltet.